Bajai NKK- Ksc Szekszárd 45-106

(18-27,9-25,13-34,5-20)

Zalaegerszegi KTE -Bajai NKK  31-58

(2-20,12-7,8-12,9-19)

Miután az első fordulóban Kaposváron (2 győzelem) ,a második fordulóban Székesfehérváron (2 vereség ) járt csapatunk ,várható volt ,hogy esetleg ebben a fordulóban Baján fogunk játszani.

A helyszín az újvárosi iskola tornaterme volt.

Az első fordulóban elszenvedett két veresége miatt került ebbe a csoportba a szekszárdi csapat, akik magasan a torna esélyesei voltak.

A Szekszárd elleni meccsen 1 negyeden át tudtunk megfelelő ellenállast kifejteni, azután a szekszárdiak esélyeshez méltóan győzték le csapatunkat. Miután a Zalaegerszeg csapatát is simán verték a tolnaiak, a vesztesek találkozóján kellett javítunk.

Azt, hogy ezt szeretnék lányaink, már az első negyed 20-2 -es megnyerésével jelezték Végül a győzelmet is megszereztük. Ezekkel az eredményekkel három forduló után 3 győzelemmel es 3 vereséggel áll csapatunk.