KKA Jégtörő Mátyás (fiú)  - Bajai NKK  30-63

(0-13,11+4-11+6,6-14,9-19)

U12 Gyerek bajnokság 2016 12.13  Kecskemét-Katonatelep

Bajai NKK - KKA Lucky B (fiú) 54-39 (22-8,10+3-8+6,10-6,9-11)

Nem voltunk elragadtatva az előző 2. fordulóban elszenvedett két vereségtől, amivel kiestünk a "C" csoportba! Igaz, hogy két nálunk erősebb fiú csapattal kellett játszanunk , de kicsit nagyobb koncentrációval meglehetett volna a bennmaradás. Ezen a napon a "C" csoportban is két fiú csapattal játszottunk, és látszott a lányokon, hogy most szeretnének nyerni, ha lehet kettőt.

Az első ötösünk nem csak így állt hozzá, hanem tudott is tenni az "ügy" érdekében. Bődi Csenge ponterős támadójátéka és jó védekezése mellett a többiek is felbátorodtak és 22-8-as rajttal sokat tettek azért ,hogy végül megnyerjük a mérkőzést.

Legjobbjaink: Bődi Csenge 19 pont, Farkas Lili 9, Kalocsai 9   Védekezésben: Striegl

KKA Jégtörő Mátyás (fiú)  - Bajai NKK  30-63 (0-13,11+4-11+6,6-14,9-19)

Dupláznunk kellett az erősebb fiú csapat ellen, de  a nagyszerű kezdés egy közepes félidei büntetőzés mellett, nem várt nagyarányú győzelmet jelentett, aminek fő oka,hogy végre a 2. ötösünk az egyik, ezen a meccsen a 4. negyedét végre biztató játékkal meg tudta nyerni (19-9 nekünk!!!).

Legjobbjaink: Kalocsai 18 pont, Bődi 18, Riczman 7

Visszakerültünk a "B" csoportba, még mindig a terület első lánycsapata vagyunk, és  2017 jan. 7-én a  régió számunkra utolsó fordulójában a Lehel Kosársuli Jászberény  és újra a KKA Jimmy /A  fiú csapatok ellen javíthatunk a 3 győzelem - 3 vereség mérlegen.