Bajai NKK- Pityke Párducok  45-52

( 6-8, 7+6-10+4, 14-12, 12-8)

KKA Jimmy Kecskemét- Bajai NKK  64-61

(17-23, 16+6-12+6, 9-12, 16-6)

Gyerek bajnokság , Bács-Kiskun megye 2. forduló 2016 nov. 13 vasárnap, Kecskemét

A régió első lánycsapataként várhattuk a 2. forduló küzdelmeit, ahol a Pityke Nagykőrös vegyes, és a kecskeméti fiúk B csapatával  kerültünk a "B" csoportba.

Nem látszott a játékon, hogy a Pityke már játszott egy meccset a kecskeméti fiúk ellen, amelyen egyébként 8 pontos vereséget szenvedett, inkább olyan érzése lehetett a nézőknek, hogy a lányaink teljesen fásultak a kora reggeli 97 perces buszozás miatt. Többször is egál környékén mozgott az aktuális meccsállás, de a 3. negyed 42-43 -as zárása után csináltunk egy 0-9-et, természetesen itt már rengeteg hibával és megijedve játszottak a lányok.

Ezen a mérkőzésen, viszont az nem látszott, hogy  a mi lányaink dupláznak és kecskeméti fiúk egy meccs pihenővel játszanak, ráadásul ők legyőzték kb. annyival a nagykőrösieket, mint amennyivel mi kikaptunk tőlük.

Egészen jól koncentrálva és legfőképp bátran játszottunk, látszott hogy akarjuk a győzelmet. Sokáig vezettünk, még 9 ponttal is. DE sajnos ezen a meccsen is következett a 4. negyed,.itt aztán újra egy hiba, két hiba, sok hiba, kishitűség és bizony teljes ijedtség jellemezték játékunkat, aminek a "jutalma" egy 6-16-os meccszárás és kellemetlen vereség lett.

Csapatunk tagjai: Angeli Réka, Balogh Eszter, Bognár Petra, Bődi Csenge, Harkányi Réka, Kalocsai Eszter, Kordé Bíborka, Kordé Zoé, Menyhért Petra, Lövész Boglárka, Riczman Daniella, Striegl Dorina, Tóth-Szécsényi Virág, Purger Vivien