Nem bírtunk a Vadmacskákkal

Kanizsai Vadmacskák SE - Bajai NKK 74-57

(14-16, 25-17, 17-13, 18-11)

Nagykanizsa-Baja 74-57

A nem egyszerű odaérkezés miatt a kedves játékvezetőktől 5 percet kaptunk bemelegíteni és már a sportorvosi igazolásokhoz való játékvezetői hozzáállás pecsétet adott az egész mérkőzés lemenetelére.

Úgy gondolom, hogy csapatunk maximálisan helytállt. Két felnőtt játékosunk megbetegedett, így el sem tudott utazni, mindezek ellenére 3 negyeden keresztül tartani tudtuk a mérkőzést, még az ellenszenves, katasztrófális, szégyenszámba menő játékvezetés ellenére is. Úgy gondolom, hogy amikor egy mérkőzésen a kispadon lévő 14-15 éves játékosok technikait kapnak, mert halkan egymás között megjegyzést tesznek a játékvezetőkre, akkor ezzel kapcsolatosan nincs miről beszélnünk.

Gratulálok a csapatnak és tanulságul annyit, ha idegenben nem vagy jobb 30 ponttal, nem tudsz meccset nyerni.