Felnőtt

2016.01.18. 17:01:43

A listavezető volt a vendég

Bajai NKK-TF 62-75

Kemény védekezés és támadásban pontos befejezések jellemezték az első negyedet. A lendület a  2. negyedben is kitartott a kicsit pontatlanul játszó vendégek ellen. A félidő végére 6 pontos vezetéssel vonultunk pihenőre és bizakodva vártuk a folytatást. A negyed elején támadásban megtorpantunk, pontatlanok voltak a befejezéseink és lelassult a játékunk. A TF ezt könyörtelenül kihasználta és a 3. negyed végére megfordította a mérkőzés állását            ( 49-52). Nagy küzdelem folyt a pályán, váltakozó vezetéssel. A mérkőzés végére sajnos a koncentráció nem volt a megfelelő és ezt kihasználva a vendég csapat 8 ponttal meglépett tőlünk. Néhány perccel a vége előtt még sikerült visszakapaszkodnunk 5 pontra, de csak ennyire tellett az erőnkből. A végére 2-3 lerohanással bebiztosította győzelmét a vendég csapat. Összességében egy remek, hangulatos mérkőzésen, remekül helytállva szenvedtünk vereséget a veretlen listavezetőtől. Sajnos hiányzott néhány meghatározó játékosunk jó teljesítménye a meglepetés győzelemhez.