2015.11.30. 17:03:07

Tatabányai KK-Bajai NKK

Tatabányai Kosárlabda Club - Bajai NKK  50-61

(16-9, 11-20, 9-14, 14-18)

Pozitív előjelekkel, két győztes mérkőzés után, vártuk a tabella 2. helyén álló Tatabánya elleni mérkőzést. Kicsit tompán kezdtük az első negyedet, ahol a hazai együttesnek sikerült ránk erőltetni saját akaratát.  A 2. negyedben kicsit felpörgettük a játékot, szigorítottunk védekezésünkön, és néhány labdaszerzés után, megfordítottuk a mérkőzés állását .A félidőre 2 pontos előnnyel vonultunk pihenőre.  A 2. félidő elején fegyelmezett játékkal, apránként növeltük előnyünket. A hazai csapat egyre jobban fáradni látszott, és nem találta kemény védekezésünk  ellenszerét. Az utolsó játékrészben magabiztos játékkal tartottuk 6-8 pontos előnyünket, amit a kicsit kapkodó, és egyre idegesebb ellenféllel szemben még növelni is tudtunk.
Végig fegyelmezett játékkal arattunk, megérdemelt győzelmet.  A csapat minden játékosa hozzá tette ehhez a fontos győzelemhez a maga részét.