U13 tini bajnokság 3. forduló, 2014. 12.14. Miskolc

Bajai NKK - BEAC /A
65-96 (16-24, 20-20, 11-33, 18-19)

Bajai NKK : Stefánovics 9 pont + 1 pont, Németi 17+6, Dékány 6+13, Kovács D. 2+1, Lublóváry 15+10, Schubert 2+4, Fábián 4+8, Szakony Kata -+4, Tamás 6+14, Renkus 11+-, Szabó D. 2+2, Feke 2+2

Edző: Bődi Krisztián

Közel egy hétig győzködtük az illetékeseket és az ellenfeleinket a teljesen abnormális forduló kiírásának megváltoztatásáról. Az hogy 360 km -t utazunk 4,5 órán keresztül és a buszból kipattanva játszunk egy meccset a nagyot küzdő hazaiakkal, majd szinte szünet nélkül a BEAC-cal nem egészen elfogadható döntés, de mivel minket leszámitva ez mindenkinek nagyszerű volt így, maradt az eredeti menetrend. Persze nagyon igyekeztünk és a miskolciakat egy sokáig szoros mérkőzésen magabiztosan győztünk le. Azzal, hogy Uglik Cserne abbahagyta a sportolást ill. Pohankovics Virág betegség miatt nem utazott velünk már csak öt korosztályos játékossal utaztunk. A magasság - és súlyproblémáink voltak (persze lesznek is az idén a legjobb tini csapatok ellenében) már a Miskolc ellen is, viszont a tavaly még csak 9. BEAC ellen még jobban kiütközek. Nagyon akartak a lányok és a körülményekhez ill. a BEAC játéktudásához képest nem is játszottunk volna alárendelt szerepet, de a 3. negyed teljes csőd lett 11-33 oda és a vége 30 pontos vereség. Gratulálunk ellenfeleinknek!

Jól játszottak a tornán: Tamás Gréta , Lublóváry Maja, Németi Dana, Dékány Liza