Bajai NKK-Gyakorló DSE Kaposvár 84-15

Bajai NKK-PVSK 85-63

Bajai NKK-Gyakorló DSE Kaposvár 84-15 (21-0, 16-2, 28-5, 19-8)

Bajai NKK: Novotnik T. 14, Magoss K. 4, Müller F. 10, Garisa N. 14, Gyuricza S. 9, Szarka Zs. 8, Béres A. 8, Geiser A. 2, Valter L. 2, Földi G. 11, Lakner Cs. 2. Edző: Csányi Tamás

A mérkőzés első percétől az agresszív letámadásnak köszönhetően, rengeteg labdát szereztünk és könnyű ziccereket dobva a félidő végére eldöntöttük a mérkőzés kimenetelét. A második félidőben is sikerült rengeteg gyorsindítást vezetnünk és tovább növelni a különbséget. A csapatból minden játékos mind támadásban, mind védekezésben kivette a részét, így az ilyen nagy arányú győzelem is megérdemelt volt.

Bajai NKK-PVSK 85-63 (25-9, 21-20, 26-14, 13-20)

Bajai NKK: Novotnik T.12, Magoss K., Müller F.6, Garisa N. 15, Gyuricza S.3, Szarka Zs.12, Béres A., Geiser A.15, Valter L.4, Földi G.19., Lakner Cs. Edző: Csányi Tamás

Az első negyedet ott folytattuk, ahol az előző mérkőzésen befejeztük. Sajnos a második negyedben kicsit lanyhult a figyelem és nem tudtuk növelni az addig megszerzett előnyünket. A félidei pihenő után, néhány dorgáló mondatnak köszönhetően, ismét szigorítottunk a védekezésen és a 4. negyed elejére közel 40 pontos különbség(80-43) alakult ki a két csapat között. A hátralévő néhány perc már sok örömet nem tartogatott a számunkra. Talán itt már kiütközött a két egymás után játszott mérkőzés okozta fizika fáradtság is. Az ellenfél pedig lelkes játékának köszönhetően felzárkózott a végére. Ennek ellenére a magabiztos győzelem nem forgott veszélyben.

Reméljük, hogy a következő fordulóban már, a jelen pillanatban még beteg játékosaink(Csongor Virág,Baráti Szabrina) is csatlakozhatnak hozzánk és segíthetnek minket a további győzelmek elérésében! Innen is kívánunk nekik jobbulást! Hajrá Baja! Szép volt lányok!