132-14 (27-6, 42-0, 35-0, 28-8)

Atomerőmű KSC Szekszárd-Bajai NKK
91-63 (28-17, 16-16, 24-19, 23-11)

Bajai NKK: Novotnik T. 4, Magoss K.2, Müller F. 23, Garisa N.21, Gyuricza S.8, Baráti Sz.14, Szarka Zs.18, Béres A.8, Lakner Cs.4, Valter L. 8, Földi G.22. Edző: Csányi Tamás

Már a mérkőzés első percétől kiderült, hogy nincs egy súlycsoportban a két csapat. Minden játékosunknak sikerült elegendő lehetőséget adni a pályán, így mindenki aktívan kivette részét a magabiztos győzelemből.

Bajai NKK: Csongor V.2, Novotnik T.4, Magoss K.2, Müller F.13, Garisa N.9, Gyuricza S.6, Baráti Sz.11, Szarka Zs.2, Földi G.13. Edző: Csányi Tamás

Sajnos a mérkőzés elejétől kezdve megnehezítette a dolgunkat a rengeteg elhibázott büntető(50/19 ), a néhány döntő pillanatokban kihagyott ziccer és eladott labda. A játék jelentős részében futottunk az eredmény után és végig azért küzdöttünk, hogy a folyamatos 8-10 pontos hátrányunkat ledolgozzuk. Az utolsó negyed elejére gyengült a koncentráció, ami mind támadásban, mind védekezésben rányomta bélyegét a játékunkra. Az utolsó percekben a Szekszárd átrobogott rajtunk, és egyértelművé tette a mérkőzés végkimenetelét.