KENGURU KUPA U11-es bajnokság 2012. 01.13 Kecskemét

Jászberényi KSE (fiú) - BAJAI NKK 15-52

BAJAI NKK: Uglik Cserne 11, Fábián Kíra 8, Kovács Dóra 7, Szabó Dóra 5, Pálfi Ágnes 5, Renkus Eugénia 4, Szakony Kata 4, Schuber Luca 2, Istókovics Adél 2, Pálfi Tímea 2, Tamás Gréta 2, Péter Zsófia –

Edző: Bődi Krisztián

Ezzel a győzelemmel lehetőség nyílt arra , hogy a szomszédos Békés- és Csongrád megyei régió legjobb csapatai ellen a rájátszásban folytassuk a további küzdelmeket.

Bajai NKK – Jégtörő Mátyás (fiú) 49-67

BAJAI NKK: Renkus E. 12, Kovács D. 10, Szabó D. 7, Fábián K. 4, Istókovics A. 4, Tamás G. 4, Uglik Cs. 4, Pálfi Á. 3, Schubert L. 1, Szakony K. -, Péter Zs. Edző: Bődi Krisztián

A pályán ugyan elveszítettük a mérkőzést egy nálunk valóban erősebb fiú csapat ellen , de a győzelmet 20-0 –al mi kaptunk meg, ugyanis az ellenfelünk csak 9 játékossal tudott megjelenni.

KENGURU KUPA U11-es bajnokság 2013. 02. 09 Katonatelep

BAJAI NKK – PÖTI Berény (lány) 71-12

BAJAI NKK: Lublóváry Maja 16, Renkus Eugénia 11, Pálfi Ágnes 8, Uglik Cserne 8, Istókovics Adél 7, Schubert Luca 6, Szakony Kata 4, Patocskai Petra 4, Szabó Dóra 3, Mityók Hanna 2, Fábián Kíra 2

Ebben a bajnokságban a fiú –vegyes és lány csapatok egymás ellen játszanak, de a lány csapatok helyezéseit külön értékelik. Ezért is volt fontos győzelem a felsőház első mérkőzésén a mezőberényi lányok ellen.

BAJAI NKK – TISZAI KISVIRÁGOK SZOLNOK (lány) 52-52 (félidei büntetők: 3-3 !!!) „aranykosár”: Bajai NKK 53-52

BAJAI NKK: Lublóváry M. 24, Uglik Cs. 9, Istókovics A. 7, Patocskai Petra 4, Szabó D. 3, Renkus E. 3, Pálfi Á. 2, Fábián Kíra 1, Szakony K. -, Mityók H. -, Schubert L. Edző: Bődi Krsiztián

Nagyon megszenvedtünk egy hihetetlen izgalmas mérkőzésen, aminek EGY kosáron kellett eldőlnie! Lehet, hogy egy friss Szolnok ellen játszottunk a lábunkban egy meccsel és 2 óra utazással, hajnalban ébredéssel, de ezek akkor sem magyarázhatják teljesen a félidőben és a mérkőzésen kihagyott 22 (!!!) büntető dobásunkat és a második ötösünk produkcióját a 4. negyedben : 2-23 !!!!