Serdülő

2013.01.29. 8:46:35

A tabella élére kerültünk

A Kiskunfélegyházas ellen sima győzelemmel, és a Szegedet nagy csatában legyőzve átvettük a vezetést a bajnokságban! Bravó lányok!

Bajai NKK - Félegyházi TSI 95-38 (20-7, 27-12, 34-9, 12-10) Bajai NKK: Csongor V. 13, Magoss K. 12, Marosi P. 2, Garisa N.6, Hosszú S. 18, Szilágyi F. 4, Geiser A. 15, Tóth N. 21. Edző: Csányi Tamás

Bajai NKK - Szeged KE 57-56 (22-7, 15-22, 17-14, 2-14) Bajai NKK: Csongor V. 2, Magoss K. 9, Garisa N. 10, Hosszú S. 11, Geiser A. 19, Tóth N. 6. Edző: Csányi Tamás

Az első mérkőzés remek lehetőséget biztosított, hogy egy kicsit felkészítsük magunkat a Szeged elleni ütközetre. A lányok már az első negyedben eldöntötték a meccset, így a hátralévő időszakot az "örömkosárlabdának" lehetett szentelni.

Következett a Szeged elleni csata óriási küzdelemmel, kiélezett végjátékkal.  Az utolsó negyed (14-2) remek védekezésének köszönhetően sikerült megnyernünk ezt a találkozót is. Minden játékost dicséret illet a végjátékban mutatott fegyelmezett és az utolsó másodpercig harcos felfogásért.

Ezzel a győzelemmel a csapat átvette a csoport első helyét a tabellán.