Pityke Fiú - Bajai NKK 91-58

(25-17, 23-17, 29-16, 14-8)

Bajai NKK: Halmágyi 21, Tamás 13, Fleckenstein 9, Felső 9, Gálovits 8, Vida 6, Pálfi 5, Márton 3, Laczi 2, Wolf 1, Péter, Nánai.

Bajai NKK: Halmágyi 16, Tamás 8, Márton 8, Felső 6, Gálovits 6, Pálfi 4, Vida 4, Fleckenstein 3, Péter 2, Wolf 1, Laczi. Nánai.

Kucsora Réka, edző: Nem voltak ismeretlenek az ellenfeleink, hiszen az idei szezonban már többször alakult ki ez a csoportösszeállítás. A Bácska csapatával kezdtünk. Korábbi mérkőzéseink során minden alkalommal jó meccset tudtunk játszani velük, de sajnos eddig mindig mi húztuk a rövidebbet. A fordulók során egyre kevesebb pont volt a két csapat között, úgyhogy nagyon szerettük volna, hogyha a hátrányunkat ledolgozva végre a mi oldalunkra billenne a mérleg. Első ötösünknek sikerült 6 pontos előnnyel zárnia a negyedet, amit második ötösünk a félidőre 16 pontig feltornázott. A második félidőben is folytatni tudtuk a lendületes támadójátékot, védekezésben pedig végre jókor, jó helyen érkeztek a besegítések. Gratulálok a lányoknak ehhez a nagyszerű győzelemhez! És érkezett a hideg zuhany. Második mérkőzésen a Pityke fiú csapatával kellett volna felvennünk a harcot, ami ezen a napon nem igazán sikerült. Negyedenként 1-1 játékost kellett volna kivennünk a játékból, de sajnos nem tudtunk megoldani ezt a feladatot. Védekezésünk átjáróház volt, támadásban pedig hiányoztak a gyors kosarak. Nem játszottunk rosszul felállt védelem ellen, de sokat kivett belőlünk, hogy minden pontért keményen meg kellett küzdenünk, ez okozhatta a védekezésbeli hibákat és a 91 kapott pontot. 1 győzelemmel és 1 vereséggel maradtunk az 'A' csoportban, így a harmadik, egyben záró fordulóban ismét a Pityke csapata és a 'B' csoport győztese lesz az ellenfelünk. Hajrá lányok, hajrá Baja!