2018.11.14. 17:01:14

Hepp-kupa 8-ban a BNKK felnőtt lányai

Szegedi KE - Bajai NKK 66-80

(16-23, 26-17, 11-17, 13-23)

A nyolcaddöntőben a Szegedi KE csapatával került össze csapatunk, ahol 66-80-as vendég győzelem született.

Szegedi KE - Bajai NKK 66-80 (16-23, 26-17, 11-17, 13-23)

Bajai NKK: Kucsora 27, Szöllősi 18/18, Hilcz 14/12, Nagy 8, Domokos 5. Csere: Tamás 3, Renkus 3, Szakony 2, Feke, Lantos, Novotnik.

Tamás Zoltán, edző: Mindkét fél idegesen kezdte a mérkőzést, amiből eleinte mi jöttünk ki jobban. A védekezés és a védőlepattanó megszerzésében rövidzárlat keletkezett, így az első félidő végére a Szeged ezt kihasználva 2 pontos előnyre tett szert. A pihenő után lassan megszokottá vált, hogy elképesztő hajrát produkálunk a 3. és a 4. negyedben (11-17, 13-23). A második félidőben stabilizálódott a védekezésünk, így az ellenfél hibáit kihasználva azonnal kontrázni tudtunk. Az egyik szemem sír, a másik nevet. Nevet, mert ismét csapatként küzdöttünk és győzelmet arattunk, ismételten folytatni tudtam a fiatalok beépítését a felnőtt csapatba. És sír, mert center poszton sem támadásban, sem védekezésben még mindig nem az igazi a játékunk. Természetesen gratulálok a csapatomnak, a kitűzött célt teljesítettük, az innen való továbbjutás már csak hab lenne a tortán.